Land Rover G4 Challenge Roadshow Başlıyor

 Her zaman maceracı kimliğiyle adından söz ettiren Land Rover G4 Challenge’da heyecan devam ediyor. 6 Mart 2008 tarihinde başlayan başvurulardan sonra, şimdi de 7 şehirde düzenlenecek olan roadshow ile Land Rover G4 Challenge heyecanı hız kazanıyor.

Borusan Otomotiv’in örgütlü ettiği ve Castrol, Mars Athletic Club, Power FM, Land Rover Experience Center ve Garmin sponsorluğunda yapılan Land Rover G4 Challenge’da, Türk takımının belirlenmesi için geriye sayım başladı.

Land Rover G4 Challenge Roadshow, 24 Mart-22 Mayıs tarihleri arasında İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Ankara, Konya ve Bursa gibi büyük şehirlerde çeşitli şovlar düzenleyecek. 7 ili kapsayan tur boyunca, Türk Kızılayı’na bağış yapan serüven tutkunları, hazırlanan özel parkurda Land Rover’lar ile sürüş heyecanını hayata talihi bulacaklar.

Land Rover G4 Challenge Türkiye seçmeleri için son başvuru tarihi 30 Haziran 2008. Uluslararası seçmeler nihayetinde seçilecek 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı Land Rover G4 Challenge’da Türkiye’yi temsil edecek Türk takımını oluşturucak.

Land Rover G4 Challenge seçmelerine katılabilmek için www.landroverG4challenge.com adresinden başvuru yapmak veya siteden indirilecek formu Borusan Otomotiv’e göndermek yeterli oluyor.

Land Rover G4 Challenge Roadshow:

24-31 Mart : İstanbul Kanyon AVM
1-6 Nisan : Bursa Autoshow
8- 15 Nisan : Ankara Panora AVM
17-24 Nisan : Adana M1 Merkez AVM
26 Nisan- 4 Mayıs : Antalya Migros AVM
6-13 Mayıs : Konya Köprülü Oto
14-22 Mayıs : İzmir Konak Alanı

Bir önceki yazımız olan AntiLogger, klavyeyi koruyor başlıklı makalemizde antilogger, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.