KOBİ’lere İştePosta

İşTcell ve Google, KOBİ’lerin şirket isimleriyle web sitesi adresi ve bütün çalışanlarının şirket isimi uzantılı e-posta sahibi olmaları için İştePosta servisini kurdu.

Bu iş birliğini, Google’ın dünyada bu hizmet kapsamında bir mobil operatörle yaptığı ilk işbirliği olma özelliğini taşıdığı belirtildi.

İşTcell ve Google işbirliği ile sunulan İştePosta hizmeti, dün Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın ve Google Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa İçil’in katılımıyla Turkcell’de düzenlenen medya toplantısında tanıtıldı.

İşTcell ve Google işbirliğiyle sunulan İştePosta servisi sayesinde küçük ve orta öl çekli işletmeler; tek bir yerden ve ücretsiz olarak, kendi şirket isimlerinden oluşan bir web sitesi adresi ve çalışanları için şirket isimi uzantılı e-posta sahibi olacak.

Servisten 2008 senesi içerisinde istifade edecek tüm İşTcell’li işletmeler, aldıkları bir adet alan ismini 2 sene süresince ücretsiz olarak kullanabilecek.

Google arama motorunda kullanılmak üzere 80 YTL’lik reklam kuponu ve bir ay süresince cep telefonlarından e-postalarına 50 MB’lık erişim de ücretsiz sağlanacak.

Bir önceki yazımız olan E-fatura dönemi başlıyor başlıklı makalemizde başlıyor, dönemi ve e-fatura hakkında bilgiler verilmektedir.